Loading...
mtu24.pl

Ubezpieczenie podróżne - kalkulator online

Czerpiąc z dotychczasowych doświadczeń innych marek Grupy
ERGO Hestia umożliwimy naszym klientom dopasowanie ubezpieczenia do ich oczekiwań i potrzeb.
Dzień dobry! Przed rozpoczęciem przygotuj dowód osobisty, ułatwi Ci to wypełnienie formularza i przyspieszy obliczenie składki.
Kalkulator ubezpieczeniowy pozwala wyszukać ofertę ubezpieczenia turystycznego, dopasowanego do Twoich potrzeb. Wystarczy, że wpiszesz niezbędne informacje w internetowym wniosku. Wystarczy uzupełnić go o kilka podstawowych danych, by uzyskać dostęp do oferty ubezpieczenia turystycznego. Wszystko trwa niecałą minutę!

Polisa przez internet – sprawdź, jak działa kalkulator ubezpieczeniowy

Wypełnij wniosek w 4 etapach:
  • W pierwszej kolejności należy wypełnić rubrykę z danymi dotyczącymi wyjazdu. W tym miejscu określ datę rozpoczęcia podróży oraz przewidywany termin powrotu.
  • Uwzględnij liczbę podróżujących. Polisa może objąć ochroną nawet do 10 osób jednocześnie.
  • W ostatnim etapie uzupełnij pola z danymi kontaktowymi.
  • Po wprowadzeniu niezbędnych informacji do formularza, kalkulator ubezpieczeniowy zaprezentuje dostępne warianty ubezpieczenia.

Wybierz najlepszą opcję

Zakres ochrony w przypadku ubezpieczenia turystycznego obejmuje koszty leczenia oraz pomocy assistance podczas podróży zagranicznej (m.in. koszty wizyt lekarskich, hospitalizacji czy transportu medycznego). Ubezpieczenie pokrywa także następstwa nieszczęśliwych wypadków (sytuacji, w której ubezpieczony ulegnie wypadkowi i stwierdzony zostanie trwały uszczerbek na zdrowiu) oraz OC – koszty związane ze szkodami wyrządzonymi osobom trzecim.
Ochroną ubezpieczeniową objęty jest również bagaż – to gwarancja otrzymania odszkodowania w sytuacji utraty, kradzieży lub uszkodzenia rzeczy, które zazwyczaj zabieramy ze sobą w podróż.

Finalizacja transakcji – szybka i bezpieczna

Po podjęciu decyzji o wyborze konkretnej oferty, należy przejść do dalszej części formularza i uzupełnić go o dane osobowe. Wszystkie informacje wprowadzone do kalkulatora ubezpieczeń są bezpieczne. System zapewnia pełną ochronę danych, które będą wykorzystane dopiero po wyrażeniu zgody Twojej zgody.