Loading...
mtu24.pl

KALKULATOR UBEZPIECZENIA MIESZKANIA I DOMU

Czerpiąc z dotychczasowych doświadczeń innych marek Grupy
ERGO Hestia umożliwimy naszym klientom dopasowanie ubezpieczenia do ich oczekiwań i potrzeb.
Dzień dobry! Przed rozpoczęciem przygotuj dowód osobisty, ułatwi Ci to wypełnienie formularza i przyspieszy obliczenie składki.
Kalkulator ubezpieczenia mieszkania i domu pozwala znaleźć ofertę ubezpieczeniową dopasowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę z zakresem ubezpieczenia i wysokością składki. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, przed ekranem komputera, smartfona czy tabletu.

Ubezpieczenie nieruchomości – kiedy potrzebne?

Ubezpieczenie domu lub mieszkania to jeden z najbardziej popularnych produktów ubezpieczeniowych. Zabezpiecza przed sytuacjami losowymi, takimi jak: pożar, zalanie, zniszczenie na skutek czynników atmosferycznych czy innych nieprzewidzianych zdarzeń. To także pomoc w przypadku kradzieży oraz włamania.
Wybierając ubezpieczenie nieruchomości, należy zwrócić uwagę nie tylko na jego cenę, ale również na zakres oraz sumy ubezpieczenia. Zakres ochrony określa wszystkie zdarzenia, w ramach których możemy ubiegać się o wypłatę sumy ubezpieczenia.

Kalkulator ubezpieczenia domu i mieszkania

Kalkulator ubezpieczenia pomaga określić zakres ochrony i ceny. Aby otrzymać kalkulację, należy określić:
  • rodzaj nieruchomości
  • jej faktyczną wartość,
  • kod pocztowy nieruchomości
  • liczbę szkód powodziowych w ciągu ostatnich pięciu lat
Na podstawie tych danych zostaną przygotowane oferty. Można zdecydować się na ubezpieczenie pod cesję, w skład którego wchodzi zabezpieczenie przed ogniem oraz innymi zdarzeniami losowymi. Ubezpieczenie najmowanego mieszkania obejmuje z kolei ochronę wyposażenia nieruchomości od ognia i zdarzeń losowych oraz kradzieży. W pakiecie pełnej ochrony otrzymamy natomiast ubezpieczenie nieruchomości i jego wyposażenia zarówno od ognia i zdarzeń losowych jak i od kradzieży.
Możesz w kilka minut ocenić, czy dana oferta spełnia Twoje oczekiwania pod kątem zakresu i ceny. Można też rozszerzyć zakres ubezpieczenia, uzupełniając np. o ubezpieczenie architektury ogrodu, home assistance, czy ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Bezpieczeństwo, wygoda, ochrona

Wszystkie pozostawione przez Klienta dane są całkowicie bezpieczne. Wykorzystuje się je w celu przedstawienia spersonalizowanej oferty ubezpieczenia domu czy mieszkania, a w dalszej kolejności wykupu przez zainteresowanego konkretnego pakietu. Korzystanie z kalkulatora ubezpieczenia nieruchomości jest bezpłatne, szybkie i dostępne dla każdego.