Dlaczego mtu24.pl?

mtu24.pl to nowoczesna forma kontaktu i zakupu ubezpieczeń korzystająca z doświadczeń dotychczasowej marki MTU potwierdzona Najwyższym Standardem Ochrony ERGO Hestii. Nowoczesna forma sprzedaży oznacza dla naszych klientów wszelkie dostępne opcje zakupu ubezpieczeń przez telefon i Internet. Czerpiąc z dotychczasowych doświadczeń innych marek ERGO Hestii umożliwimy naszym klientom dopasowanie ubezpieczenia do ich oczekiwań i potrzeb – zarówno w zakresie ochrony jak też możliwości finansowych.

Jesteśmy marką ERGO Hestia

ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Od niemal 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku i rozwinęło się do największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem Spółek ERGO Hestii jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Łatwa komunikacja

ERGO Hestia stawia na dialog w kontaktach z klientami. W rozwiązywaniu trudnych spraw pomaga im konkretna osoba prowadząca spersonalizowany dialog – Justyna Kalkowska, Rzecznik Klienta. Podobnie jest np. w procesie likwidacji szkód. Zasady opracowaliśmy tak, by klient, dla którego powstanie szkody zawsze wiąże się ze stresem, mógł możliwie najłatwiej i najszybciej otrzymać odszkodowanie. Poszkodowanemu przydzielany jest indywidualny opiekun, z którym może się kontaktować na każdym etapie likwidacji.

Gwiazda jakości obsługi 2020

Nagrody przyznawane za działania ERGO Hestii są dowodem uznania dla oferowanego przez nas Najwyższego Standardu Ochrony. Doceniają nas zarówno Klienci jak i partnerzy biznesowi. To nagroda potwierdzająca satysfakcję naszych Klientów. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi na podstawie głosów największej w Polsce społeczności konsumentów.

Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym

Powstanie Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym było naturalną konsekwencją idei długofalowego zarządzania procesem likwidacji szkód i opieki nad najciężej poszkodowanymi w wypadkach. CPOP oferuje kompleksową rehabilitację zdrowotną i wsparcie w powrocie do normalnego życia społecznego i zawodowego. Jego powołanie to przykład realizacji misji ERGO Hestii i zasady aktywnej odpowiedzialności w dziedzinie likwidacji szkód, której symbolem jest przyjęty przez naszą firmę Najwyższy Standard Ochrony.