Ubezpieczenie nieruchomości i mienia

ochrona z ubezpieczenia mieszkania

Chroń swój dom lub mieszkanie i wyposażenie - kup ubezpieczenie

  • Ochrona od powodzi i przepięcia w podstawowej cenie
  • Odszkodowanie w razie pożaru, gradobicia lub zalania
  • Oblicz składkę w 15 sekund!

Korzyści

Szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej

Możliwość dopasowania optymalnego pakietu ubezpieczeń

Wysoki poziom likwidacji szkód gwarantowany przez ERGO Hestię

Ubezpieczenie nieruchomości od ognia i zdarzeń losowych

Ubezpieczenie zapewnia pokrycie kosztów szkód wyrządzonych w murach i stałych elementach w związku z wystąpieniem zdarzeń losowych, takich jak np.: zalanie, huragan lub pożar. Do stałych elementów zaliczamy przedmioty wewnątrz mieszkania lub domu, którego przeniesienie lub demontaż bez użycia narzędzi jest niemożliwy. Zaliczamy do nich: okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, schody, armatura łazienkowa np. umywalki, brodziki, wanny, kabiny prysznicowe, żaluzje i rolety. Pełny zakres ubezpieczenia dostępny jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie elementów stałych od kradzieży

Ubezpieczenie zapewnia pokrycie kosztów szkód wyrządzonych w związku z wystąpieniem kradzieży. Do stałych elementów zaliczamy przedmioty wewnątrz mieszkania lub domu, którego przeniesienie lub demontaż bez użycia narzędzi jest niemożliwy. Zaliczamy do nich: okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, schody, armatura łazienkowa np. umywalki, brodziki, wanny, kabiny prysznicowe, żaluzje i rolety. Pełny zakres ubezpieczenia dostępny jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie wyposażenia

Wyposażenie to wszystko to, co znajduje się w Twoim mieszkaniu lub domu i czego używasz na co dzień. Zaliczamy do nich: sprzęt RTV i AGD, meble, przedmioty użytku domowego, odzież i inne przedmioty osobistego użytku, zapasy gospodarstwa domowego. Pełny zakres ubezpieczenia dostępny jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Porównanie wariantów

Wariant Dom lub Mieszkanie pod kredyt hipoteczny Twój idealny pakiet Wynajmuje od kogoś
Ubezpieczenie nieruchomości od ognia i zdarzeń losowych
Ubezpieczenie elementów stałych od kradzieży
Ubezpieczenie wyposażenia od ognia i zdarzeń losowych
Ubezpieczenie wyposażenia od kradzieży

 

Ubezpieczenia Dodatkowe

 

OC w Życiu Prywatnym
Suma ubezpieczenia 50 000 zł 100 000 zł
Cena 36 zł 50 zł
Sprawdź szczegóły >
Home Assistance
Suma ubezpieczenia 15 000 zł
Cena 45 zł
Sprawdź szczegóły >
Medical Assistance
Suma ubezpieczenia 5 000 zł
Cena 45 zł
Sprawdź szczegóły >
przesun lewo/prawo

Pytania i odpowiedzi

Tak, w mtu24.pl możliwe jest ubezpieczenie zarówno mieszkania jak i domu.

Tak, ochroną mogą zostać objęte nieruchomości o wartości do 1 000 000 zł.

Różne warianty ubezpieczenia zostały dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Prezentują odpowiednio dobrany zakres ochrony:

• Wariant pod cesję zawiera podstawowe ubezpieczenia murów od ognia i innych zdarzeń losowych. Takie ubezpieczenie jest często niezbędne przy kredycie mieszkaniowym;

• W wariancie drugim oferujemy kompleksowe ubezpieczenie całego domu lub mieszkania – samodzielnie można wskazać wartość poszczególnych elementów domu czy mieszkania oraz wyposażenia.

• Wariant trzeci został przygotowany dla osób wynajmujących mieszkanie – ubezpieczenie murów jest obowiązkiem najemcy – osoba wynajmująca mieszkanie powinna zadbać o ubezpieczenie wyposażenia mieszkania.

Ubezpieczenie OC w Życiu Prywatnym chroni od finansowych konsekwencji szkód spowodowanych osobom trzecim. Ochrona dotyczy zarówno szkód na osobie, jak i w mieniu.

Szkoda na osobie to zdarzenie skutkujące uszkodzeniem czyjegoś ciała, jego inwalidztwo lub śmierć, np.: gdy potrącisz kogoś jadąc rowerem lub Twój pies ugryzie przechodnia na ulicy. W przypadku takich zdarzeń ERGO Hestia wypłaci odszkodowanie.

Szkoda na mieniu to zdarzenie skutkujące uszkodzeniem cudzego mienia, np.: w sytuacji, gdy Twoje dziecko wybije piłką okno sąsiada lub niezakręcony kran spowoduje zalanie sąsiada mieszkającego piętro niżej. ERGO Hestia pokryje koszty szkód spowodowanych przez takie zdarzenia.

Ochroną objęty jest Ubezpieczony, niepełnoletnie dzieci Ubezpieczonego oraz osoby bliskie Ubezpieczonego, w tym pełnoletnie dzieci, wspólnie z nim zamieszkujące.